PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216502}
7,0 17 650
ocen
7,0 10 1 17650
Flyboys bohaterska eskadra
powrót do forum filmu Flyboys - bohaterska eskadra

A ja już pół godziny temu wymiękłem. Ckliwe, nudne, schematyczne. Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
pokrowiec

Zgadzam się w 100%.też wymiękłam.

moniq60

To uwielbiam na filmwebie, czyli ocenianie filmu po 30 minutach. Pełen obiektywizm

ocenił(a) film na 3
jajecznik

obejrzałam do końca,, jednak po 30minutach włączyłam sobie komputer, bo bym usnęła ;)poza tym kiedyś już obejrzałam ten film..

moniq60

Zwracam honor :)

ocenił(a) film na 6
jajecznik

Gdzie indziej, ktoś ocenił serial (chyba agenci tarczy), na 1 i pisze, że ogląda dalej, bo może zmieni ocenę choć się na to nie zapowiada (po 19 odcinkach na chyba 24!!!), to mu piszą, że jest debilem, jak tak bardzo mu się nie podoba i ogląda dalej......Wtedy odpowiedziałem, "tak, a jakby napisał, że już nie ogląda, to byś powiedział, że czemu ocenia po obejrzeniu ledwie kilku odcinków.....". Dalej no comment.........

ocenił(a) film na 5
moniq60

jw, zbyt dużo absurdalnych scen, Czerwony baron był lepszy.

użytkownik usunięty
pokrowiec

Nie był aż taki zły. Trochę błędów miał ale tak to całkiem porządny.

ocenił(a) film na 7
pokrowiec

Jeszcze do tego te "wyborne" efekty specjalne, które raziły swa sztucznością... jednak dałem 7/10 gdyż film nawet nie dłużył się, ciekawa historia podobno na faktach - poprostu nawet spoko się oglądało mimo rażących błędów :)

ocenił(a) film na 3
pokrowiec

Połowa filmu już za mną, nie daje rady, dawno nie widziałem takiego chłamu. Katuje się dalej.

ocenił(a) film na 9
pokrowiec

film był super były elementy komiczne, wzruszajace i najważniejsze akcja

ocenił(a) film na 5
sadzik444

super jak na bajeczkę czarno białą, spłaszczoną na maxa. pomimo fajnych gadżetów, dopracowania itd. scenariusz do bani , czerwony baron o niebo lepszy.

pokrowiec

poprawnie powinno być "shit"

ocenił(a) film na 10
czupurny

Błagam, skąd te złe opinie, ludzie, wy chyba nie widzieliście nudnych filmów! Ten film był bardzo ciekawy, wciągający, i bardzo przyjemny. Oglądałam z przyjemnością, nie wiem, jak to się może nie podobać

AlexJEF1717

ja tylko zwróciłem uwagę na niepoprawnośc ortograficzną

ocenił(a) film na 10
czupurny

a ja na opinie, chociaż błędy TERZ SOM TÓTAJ WJIDOCZNE

AlexJEF1717

ja rozumiem [chyba] , tylko dlaczego w odpowiedzi na mój nie wnoszący nic istotnego do tematu post ?

ocenił(a) film na 10
czupurny

nie wiem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones