PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216502}
7,0 17 660
ocen
7,0 10 1 17660
Flyboys bohaterska eskadra
powrót do forum filmu Flyboys - bohaterska eskadra

Gdy oglądałem flyboys to zaraz przypomniał mi się film wróg u bram tam toczyła się walka dwuch snajperów a tu dwuch pilotów,oglądnijcie te dwa filmy a zobaczycie podobieństwa.

mag20

nie ośmieszaj sie, nie dość, że nic nie wiesz o historii, to jeszcze z ortografią u ciebie bardzo kiepsko

Analog

Łał znowu super hiper mega polonista sie znalazł. Może mi ktoś odpowiedzieć
dlaczego ludzie są tak zdesperowani i nie potrafią zaakceptować zdania innej osoby? Ja tego nie czaje skad tyle jadu? Troche pokory!

wiktorwar

primo niektórzy nie dorośli by mieć wogóle kompa w domu ale mniejsza z tym
po drugie znajomość poprawnej pisowni pomaga w życiu chociażby w staraniu się o prace ale i na forum nie kłują w oczy niektóre wypowiedzi
a jest naprawde sporo czasu na napisanie wypowiedzi więc można w razie problemów sprawdzić pisownie , przeciez nikt nie czeka na twoją wypowiedź spogladając co chwile na zegarek

a co do flyboys i przywównywanie go do "Wróg u bram" jest całkowiecie nie nie miejscu to tak jakby porównywać Gwiezdne wojny z odyseją kosmiczną 2001

eterial_1982

"po drugie znajomość poprawnej pisowni pomaga w życiu"
jasne ja też jestem tego zdania:) ale przytaczanie nieznajomości ortografii
jako kontrargumentu jest dla mnie chałą.

"a co do flyboys i przywównywanie go do "Wróg u bram" jest całkowiecie nie nie miejscu to tak jakby porównywać Gwiezdne wojny z odyseją kosmiczną 2001"
nie twierdze, że nie. Nie oglądałem tego filmu jeszcze. Jednak można chyba normalnie odpowiedzieć na czyjś post. Odzywki typu "nie osmieszaj sie" są dupne.

ocenił(a) film na 6
mag20

Nie ta bajka synu, nie ta bajka.....


fkpds;kvpds;kvs;dkv'FDSvfd'kv fdkv,fd',vfd
fvfdv;lfdlvfdslvfds'lvfd[]
v;fd[]lvfd[][v;f]
v;fds
]v;fd

lightyears

ale jednak bajka

pink_power

na podstawie prawdziwych wydarzeń... jak i jedna tak i druga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones