PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216502}
7,0 17 657
ocen
7,0 10 1 17657
Flyboys bohaterska eskadra
powrót do forum filmu Flyboys - bohaterska eskadra

Ogolnie: 7,5/10 Muzyka 10/10! Efekty specjalne 7/10
Film z pod znaku "bohatera farmera". Pomimo, ze film oparty na faktach, zdarzaly sie typowe sceny, gdzie "chlop zbawia swiat". Nie twierdze, ze jest to wada filmu, ale mysle, ze fani kina wojennego chca czegos nowego. (w koncu ile razy mozna podgrzewac ten sam obiad! :P:P )
Pojawienie sie czarnoskorego pilota w trakcie apogeum niewolnictwa, kiedy to mozna bylo kupic niewolnika za paczke papierosow bez filtra, CO NAJMNIEJ MNIE ZDZIWILO! Ale jezeli tak bylo na prawde(w co watpie), to tylko czapki z glow. Film ma tez wiele zalet! Muzyka od pierwszych minut porywa i czaruje! Stwarza swietny klimat, zwlaszcza podczas podniebnych walk! Efekty specjalne mysle ze mogly by byc lepsze, ale chyba po prostu jestem juz rozpieszczony wszystkimi Gwiezdnymi Wojnami i Wladcami Pierscieni! (wiadomo o co chodzi! :P )
Ogolna ocene wystawiam 7,5/10 ( u mnie to jest na prawde wysoka ocena!)

Film spoko!
Pzdr

ocenił(a) film na 8
thorin_Wlkp

Ten ciemnoskóry pilot to nie bujda. Nazywał się Eugene Bullard (1894-1961) - był członkiem "Eskadry Lafayette'a" i pierwszym afroamerykańskim lotnikiem... Pozdro :)

ocenił(a) film na 8
NYPD

Zwracam honor! Moje niedopatrzenie! Dzieki ziom za poprawke! :D
Pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones