PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216502}
7,0 17 660
ocen
7,0 10 1 17660
Flyboys bohaterska eskadra
powrót do forum filmu Flyboys - bohaterska eskadra

NIE OGLĄDAJCIE!

ocenił(a) film na 4

Żałuję, że mi nikt tego nie powiedział, przed oglądnięciem. Poza kilkoma momentami w powietrzu, cały film oglądało mi się bardzo źle. Jest tragiczny! Fabuła beznadziejna, zdjęcia lotnicze nierewelacyjne, wątek miłosny najbardziej żenujący chyba w moim życiu. Absolutnie nie polecam. Nikomu.

ocenił(a) film na 1
jaski_sm

Zgadzam się w 100%. NIektóre sceny były naprawdę żenujące, np: jak główny bohater wylądąwał pomiędzy dwoma wrogimi oddziałami by ratować kolegę i oczywiście wyszedł cało, a wszyscy inni co mu pomagali zostali zabici. Film mocno naciągany. Również nie polecam. Najgorszy film wojenny według mnie, a widziałem ich dużo.

ocenił(a) film na 5
jaski_sm

Trzeba przyznać, że z porządnym kinem wojennym ta produkcja ma niewiele wspólnego. Gniot ale do obejrzenia. Jednak radzę się za niego zabrać po ciężkim dniu pracy, gdy umysł nie pracuje na pełnych obrotach i wszystkie żenujące wątki nie zwrcają na siebie tak dużej uwagi.

jaski_sm

nie jest tak źle, ja bym go umieścił w kategorii lekkie amerykańskie kino wojenne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones